Power Supply IBOX AURORA 700W 14 CM FAN ZIA700W14CMBOX
- In Stock
- Brand: IBO
- Model: 5901443056294
- Product Code: ZIA700W14CMBOX
- Availability: 20 pcs
- ID: 333124
Fast delivery
| Main | |
| AC outlets quantity | 1 AC outlet(s) |
| Automatic battery test | Yes |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Cold start | Yes |
| Cooling type | Passive |
| Depth | 85 mm |
| form factor | Tower |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard, GHS02: Flammable |
| Height | 150 mm |
| Hot-swap battery | No |
| Housing material | Metal |
| Nominal output voltage | 230 V |
| Number of phases | 1 |
| Output power | 700 W |
| product colour | Black |
| Width | 140 mm |