Logitech Speaker System Z623
- In Stock
- 165.48€
- Ex Tax: 133.45€
Monthly payment from: 7.23 EUR
- Brand: LOG
- Model: 5099206024823
- Product Code: 980-000403
- Availability: 19 pcs
- ID: 328683
Fast delivery
| Main | |
| 3.5 mm (1/8-inch) in | Yes |
| Amplification device included | No |
| Audio output channels | 2.1 channels |
| Audio RCA inputs | 1 |
| Bass adjustment | Yes |
| Bluetooth | No |
| Cables included | Audio (3.5mm), Audio Direct |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Connectivity technology | Wired |
| Frequency range | 35 - 20000 Hz |
| Harmonized System (HS) code | 85182200 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| headphone outputs | 1 |
| Master (outer) case gross weight | 9.6 kg |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 50992060248209 |
| Master (outer) case height | 335 mm |
| Master (outer) case length | 440 mm |
| Master (outer) case width | 320 mm |
| Number of satellite speakers | 2 |
| package depth | 311 mm |
| package height | 421 mm |
| Package type | Box |
| package weight | 9.3 kg |
| package width | 302 mm |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 400 W |
| Power plug type | Type C |
| Power source | AC |
| product colour | Black |
| Products per intermodal container (20ft) | 651 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft) | 1351 pc(s) |
| Products per pallet | 36 pc(s) |
| Recommended usage | Universal |
| RMS rated power | 200 W |
| Satellite speaker dimensions (WxDxH) | 117 x 126 x 196 mm |
| Satellite speaker weight | 1.75 kg |
| Satellite speakers RMS power | 35 W |
| Subwoofer dimensions (W x D x H) | 305 x 266 x 284 mm |
| Subwoofer RMS power | 130 W |
| Subwoofer weight | 7 kg |
| User guide | Yes |
| Volume control | Rotary |
