AULA S6 Champagne Headphones
- In Stock
- 41.23€
- Ex Tax: 33.25€
- Brand: AUL
- Model: 6948391235578
- Product Code: AUS6-C
- Availability: 5 pcs
- ID: 402223
Fast delivery
| Main | |
| 3.5 mm connector | No |
| Acoustic system | Closed |
| battery life (max) | 22 h |
| Bluetooth | Yes |
| Cable colour | N/A |
| Cable length | 0 m |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Control | Buttons |
| Folding design | No |
| microphone in | Yes |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Package contents | USB-C to 3.5 mm jack cable x 1, User manual, Headphones |
| Power management | accumulator |
| product colour | Champagne |
| product type | Headphones |
| Recommended usage | Gaming |
| RGB backlighting | Not |
| USB connector | USB type C |
| Volume control | Yes |
| Warnings | Do not disassemble or modify the product yourself., Read the user manual before use. |
| Wearing style | Head-band |
| weight | 170 g |
