KZ Ling Long - in-ear headphones, silver
- In Stock
- 34.37€
- Ex Tax: 27.72€
- Brand: KZ-
- Model: 6970493062806
- Product Code: Ling Long
- Availability: 5 pcs
- ID: 401192
Fast delivery
| Main | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Detachable cable | Yes |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 20 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 103 dB |
| Impedance | 25 Ω |
| Package contents | Headphones |
| product colour | Silver |
| Recommended usage | Music |
| Warnings | Do not use near sources of heat or flame., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Keep away from children. |
| Wearing style | In-ear |
| weight | 83 g |
