KZ ZS10 PRO 2 NO MIC - in-ear headphones
- In Stock
- 59.09€
- Ex Tax: 47.65€
- Brand: KZ-
- Model: 6970493063322
- Product Code: ZS10 PRO 2
- Availability: 11 pcs
- ID: 401191
Fast delivery
| Main | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Detachable cable | Yes |
| Driver diameter | 10 mm |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 20 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 108 dB +/- 3 dB |
| Impedance | 28 Ω |
| Package contents | Silicone Eartips (S, M, L), Headphone cable x 1, Headphones, User manual |
| product colour | Black, Transparent |
| Recommended usage | Music |
| Warnings | Keep away from children., Do not use near sources of heat or flame., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks. |
| Wearing style | In-ear |
