KZ ZAR NO MIC - in-ear headphones, silver
- In Stock
- 73.90€
- Ex Tax: 59.60€
- Brand: KZ-
- Model: 6970493061212
- Product Code: ZSX
- Availability: 3 pcs
- ID: 401194
Fast delivery
| Main | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Cable length | 1.25 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Detachable cable | Yes |
| Driver diameter | 10 mm |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 7 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 111 dB |
| Impedance | 24 Ω |
| Package contents | Headphones |
| product colour | Silver |
| Recommended usage | Music |
| Transducer type | Dynamic |
| Warnings | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children. |
| Wearing style | In-ear |
| weight | 31 g |
