KZ ZSN PRO NO MIC - in-ear headphones, graphite
- In Stock
- 39.31€
- Ex Tax: 31.70€
- Brand: KZ-
- Model: 6970493061106
- Product Code: ZSN PRO
- Availability: 10 pcs
- ID: 401196
Fast delivery
| Main | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Cable length | 1.25 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Detachable cable | Yes |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 7 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 112 dB |
| Impedance | 24 Ω |
| Package contents | Headphones |
| product colour | Transparent, Graphite |
| Recommended usage | Music |
| Warnings | Do not use near sources of heat or flame., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Keep away from children. |
| Wearing style | In-ear |
| weight | 29 g |
