KZ ZSN PRO X NO MIC - wired earphones
- In Stock
- 46.72€
- Ex Tax: 37.68€
- Brand: KZ-
- Model: 4016133454814
- Product Code: ZSN PRO X
- Availability: 4 pcs
- ID: 401188
Fast delivery
| Main | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Built-in microphone | No |
| Cable length | 1.25 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Driver unit | 1 cm |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 7 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 112 dB |
| Impedance | 25 Ω |
| product colour | Black |
| Recommended usage | Music |
| Warnings | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children. |
| Wearing style | Ear-hook |
| weight | 27 g |
