AULA S505 Green Headphones
- In Stock
- 35.28€
- Ex Tax: 28.45€
- Brand: AUL
- Model: 6948391235493
- Product Code: AUS505-GR
- Availability: 5 pcs
- ID: 402221
Fast delivery
| Main | |
| 3.5 mm connector | No |
| Acoustic system | Closed |
| Cable colour | Grey |
| Cable length | 2.1 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Control | Buttons |
| Driver diameter | 50 mm |
| Folding design | No |
| microphone in | Yes |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Package contents | User manual, Headphones |
| product colour | White |
| product type | Headphones |
| Recommended usage | Gaming |
| RGB backlighting | Yes |
| USB connector | USB Type-A |
| Virtual surround | Yes |
| Warnings | Do not disassemble or modify the product yourself., Read the user manual before use. |
| Wearing style | Head-band |
| weight | 320 g |
