iBOX IUZ100TC laptop charger PD 100W, E-mark chip
- In Stock
- Brand: IBO
- Model: 5903968681111
- Product Code: IUZ100TC
- Availability: 35 pcs
- ID: 342034
Fast delivery
| Main | |
| Automatic output voltage adjustment | Yes |
| Cable length | 2 m |
| Charger compatibility | Laptop, Netbook |
| Charger type | Indoor |
| Depth | 80 mm |
| Easy pairing | Yes |
| fast charging | Yes |
| Height | 31 mm |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum output voltage | 20 V |
| Maximum power | 100 W |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Operating principle | Contact |
| Power protection features | Over current, Short circuit, Over power |
| Power source type | AC |
| product colour | Black |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| weight | 305 g |
| Width | 119 mm |