iBox IUZ120WA power adapter/inverter Indoor 120 W Black
  • In Stock
  • Brand: IBO
  • Model: 5903968681104
  • Product Code: IUZ120WA
  • Availability: 7 pcs
  • ID: 342035
Fast delivery
Main
Cables included AC
Cooling type Passive
Depth 137 mm
Height 35 mm
Input voltage 100 - 240 V
Maximum input voltage 240 V
Output current 5 A
Output power 120 W
Output voltage 24 V
Power current type AC-to-DC
Power protection features Overload, Short circuit, Over voltage
Power supply type Indoor
product colour Black
Purpose Laptop
Quantity per pack 1 pc(s)
Suitable for indoor use Yes
weight 440 g
Width 59 mm