Qoltec 50052.90W.HP power adapter/inverter Indoor Black
- In Stock
- Brand: QOC
- Model: 5901878500522
- Product Code: 50052.90W.HP
- Availability: 11 pcs
- ID: 333009
Fast delivery
| Main | |
| Brand compatibility | HP |
| Cables included | AC |
| Depth | 50 mm |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful |
| Height | 30 mm |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Output current | 4.62 A |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power protection features | Overheating, Short circuit, Over voltage, Overload |
| product colour | Black |
| weight | 263 g |
| Width | 125 mm |