Qoltec 50052.90W.HP power adapter/inverter Indoor Black
  • In Stock
  • Brand: QOC
  • Model: 5901878500522
  • Product Code: 50052.90W.HP
  • Availability: 11 pcs
  • ID: 333009
Fast delivery
Main
Brand compatibility HP
Cables included AC
Depth 50 mm
Hazard pictogram(s) GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful
Height 30 mm
Input frequency 50/60 Hz
Input voltage 220 - 240 V
Output current 4.62 A
Output power 90 W
Output voltage 19.5 V
Power protection features Overheating, Short circuit, Over voltage, Overload
product colour Black
weight 263 g
Width 125 mm