Acer AG15-51P-510UDX i5-1334U 15.3" WUXGA AG 8GB SSD 256GB Windows 11 Iron (REPACK) 2-year warranty New Repack/Repacked
- In Stock
- 532.05€
- Ex Tax: 429.07€
Monthly payment from: 23.24 EUR
- Brand: ACE
- Model: 5903719153676
- Product Code: NX.J50AA.003
- Availability: 3 pcs
- ID: 397647
Fast delivery
| Main | |
| Backlight keypad | No |
| Battery capacity | 53 Wh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Built-in microphone | Yes |
| Display diagonal | 38.9 cm (15.3") |
| display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Display technology marketing name | ComfyView |
| efficient cores | 8 |
| HD type | WUXGA |
| HDMI ports quantity | 1 |
| internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| numeric keypad | Yes |
| NVMe | Yes |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics |
| operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| operating time (max) | 11 h |
| panel type | IPS |
| performance cores | 2 |
| pointing device | Touchpad |
| Power supply | 65 W |
| Processor base power | 15 W |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| processor cores | 10 |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| processor manufacturer | Intel |
| processor model | i5-1334U |
| Processor threads | 12 |
| product type | Laptop |
| Refresh rate | 60 Hz |
| SSD capacity | 256 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| storage media | SSD |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Total SSDs capacity | 256 GB |
| Total storage capacity | 256 GB |
| Touchscreen | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 2 |
| weight | 1.7 kg |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
