TV SET ACC WALL MOUNT 32-60"/WM-60ST-01 GEMBIRD
  • In Stock
  • Brand: Gembird
  • Model: 8716309127356
  • Product Code: WM-60ST-01
  • Availability: 9 pcs
  • ID: 306312
Fast delivery
Max. weight 36.4 kg , Fits screens sized 32” - 60” , 100 mm x 100 mm , 400 mm x 400 mm
Main
100 mm x 100 mm Yes
400 mm x 400 mm Yes
Category Code MAS
Description Full-motion TV wall mount , 32”-60”, 36 kg
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and maneuverable design
Fits screens sized 32” - 60”