MSI AIO PRO AP272P 14M-886XEU i7-14700 27" IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD 1TB M.2 AX211 WiFi 6E No OS Black
- In Stock
- 1 109.91€
- Ex Tax: 895.09€Monthly payment from: 48.48 EUR
- Brand: MIS
- Model: 4711377351348
- Product Code: PRO AP272P 14M-886XEU
- Availability: 24 pcs
- ID: 397380
Fast delivery
| Main | |
| AC adapter power | 120 W |
| audio chip | Realtek ALC897 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Built-in camera | Yes |
| cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Camera HD type | Full HD |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| Depth (with stand) | 268 mm |
| display brightness | 250 cd/m² |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display surface | Matt |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| efficient cores | 12 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 10, 1000, 100 |
| HD type | Full HD |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Height (with stand) | 457.7 mm |
| internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Keyboard | No |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Market positioning | Business |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Maximum turbo power | 219 W |
| memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| memory slots | 2 |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| motherboard chipset | Intel H610 |
| Mouse included | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 85% |
| Operating system installed | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| panel type | IPS |
| performance cores | 8 |
| Processor base power | 65 W |
| Processor boost frequency | 5.4 GHz |
| Processor cache | 33 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| processor cores | 20 |
| Processor family | Intel® Core™ i7 |
| Processor generation | Intel® Core™ i7 (14th gen) |
| processor manufacturer | Intel |
| processor model | i7-14700 |
| Processor threads | 28 |
| product colour | Black |
| product type | All-in-One PC |
| SSD capacity | 1 TB |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD interface | PCI Express 3.0 |
| storage media | SSD |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Total megapixels | 2 MP |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Touchscreen | No |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| VESA mounting | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight (with stand) | 7 kg |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Width (with stand) | 613.5 mm |
| WiFi | Yes |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
