HERO68 HE Black+Red+Gradient Dragon King RGB AULA gasket keyboard
- In Stock
- 101.64€
- Ex Tax: 81.97€
- Brand: AUL
- Model: 6978080504142
- Product Code: AUH68-WLH-JK
- Availability: 5 pcs
- ID: 402209
Fast delivery
| Main | |
| Backlight | Yes |
| backlight colour | RGB |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB Type-C |
| Height | 31 mm |
| Keyboard | Yes |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard style | Straight |
| Length | 120 mm |
| Mouse included | No |
| numeric keypad | No |
| pointing device | No |
| Power source type | USB-C |
| product colour | White |
| Recommended usage | Gaming |
| Width | 314 mm |
