HERO84 HE PINK+Gradient+Contour Dragon King RGB AULA gasket keyboard
- In Stock
- 101.64€
- Ex Tax: 81.97€
- Brand: AUL
- Model: 6978080504272
- Product Code: AUH84-P-DK-E
- Availability: 5 pcs
- ID: 402210
Fast delivery
| Main | |
| Backlight | Yes |
| backlight colour | RGB |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB Type-C |
| Height | 42.5 mm |
| Keyboard | Yes |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard style | Straight |
| Length | 139 mm |
| Mouse included | No |
| numeric keypad | No |
| pointing device | No |
| Power source type | USB-C |
| product colour | Pink |
| Recommended usage | Gaming |
| Width | 322 mm |
