AULA Gasket AMG65 Blue LightFeather RGB Keyboard
- In Stock
- 126.80€
- Ex Tax: 102.26€
- Brand: AUL
- Model: 6970939957246
- Product Code: LEAMG65-B-LF
- Availability: 5 pcs
- ID: 402192
Fast delivery
| Main | |
| Backlight | Yes |
| backlight colour | RGB |
| Backlight type | LED |
| Battery capacity | 8000 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in battery | Yes |
| Built-in display | LED |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Device interface | USB |
| Ergonomic design | Yes |
| Height | 44 mm |
| Keyboard form factor | 65% |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| keyboard language | English |
| keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard number of keys | 67 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 1 kg |
| Length | 143 mm |
| Material | Metal, Plastic |
| Mouse included | No |
| Multimedia keys | No |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| numeric keypad | No |
| pointing device | No |
| Power source type | Batteries, USB |
| product colour | Blue |
| Recommended usage | Gaming |
| Surface coloration | Pattern |
| Width | 325 mm |
| Windows keys | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wrist rest | No |
