F108 Gradient Grey Nimbus V3 RGB AULA gasket keyboard
- In Stock
- 110.78€
- Ex Tax: 89.34€
- Brand: AUL
- Model: 6978080501264
- Product Code: AUF108-GG-NV3-E
- Availability: 5 pcs
- ID: 402207
Fast delivery
| Main | |
| Backlight | Yes |
| backlight colour | RGB |
| Battery capacity | 4000 mAh |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Device interface | USB Type-C |
| Height | 45 mm |
| Keyboard | Yes |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard style | Straight |
| Length | 136 mm |
| Mouse included | No |
| numeric keypad | Yes |
| pointing device | No |
| Power source type | Battery, DC |
| product colour | Grey |
| Recommended usage | Gaming |
| Width | 443 mm |
