AULA SC380 Pro Black Light Esport
- In Stock
- 44.43€
- Ex Tax: 35.83€
- Brand: AUL
- Model: 6978080505187
- Product Code: AUSC380P-B
- Availability: 5 pcs
- ID: 402220
Fast delivery
| Main | |
| Adjustable polling rate | Yes |
| Battery capacity | 500 mAh |
| Battery type | Built-in battery |
| Buttons durability (million clicks) | 50 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Charging station included | Yes |
| Depth | 120.5 mm |
| Device interface | Bluetooth/USB/RF Wireless |
| form factor | Right-hand |
| Height | 38 mm |
| Material | Plastic |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 12000 DPI |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| package height | 150 mm |
| package weight | 520 g |
| package width | 170 mm |
| Power source | Bettery/USB |
| product colour | Black |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Surface coloration | Monochromatic |
| User guide | Yes |
| weight | 55 g |
| Width | 60.1 mm |
| Wireless charging | Yes |
