Wind Red AULA Coaster
- In Stock
- 15.83€
- Ex Tax: 12.77€
- Brand: AUL
- Model: 6948391215105
- Product Code: AUMPW
- Availability: 5 pcs
- ID: 402171
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 210 mm |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Non-slip base | Yes |
| product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Surface coloration | Image |
| weight | 90 g |
| Width | 250 mm |
| Wrist rest | No |
