iBOX USB HUB 1x USB 3.0 + 3x USB 2.0
- In Stock
- 16.29€
- Ex Tax: 13.14€
- Brand: IBO
- Model: 5903968680312
- Product Code: IUH3FAS
- Availability: 149 pcs
- ID: 328740
Fast delivery
| Main | |
| Cord length | 0.13 m |
| Data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Depth | 7 mm |
| Height | 16 mm |
| Host interface | USB 3.0 |
| Hub interfaces | USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Mini-USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Plug and Play | Y |
| product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Width | 80 mm |
