Safescan 2210 Banknote Counter
- In Stock
- 257.71€
- Ex Tax: 207.83€
Monthly payment from: 11.26 EUR
- Brand: SFN
- Model: 8717496337917
- Product Code: 3LC094
- Availability: 2 pcs
- ID: 332493
Fast delivery
| Main | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Add function | Y |
| Auto-start | Y |
| Automatic currency recognition | Y |
| Cleaning kit | Yes |
| Counterfeit detection | Yes |
| Depth | 295 mm |
| Detection types | Ultraviolet (UV) |
| Height | 184 mm |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Power source type | AC |
| product colour | White |
| RoHS compliance | Y |
| Supported currencies | All |
| Type | Banknote counting machine |
| weight | 5.8 kg |
| Width | 250 mm |
