2-burners gas barbecue Teesa BBQ 2000
- In Stock
- 96.56€
- Ex Tax: 77.87€
- Brand: TSA
- Model: 5901890034890
- Product Code: TSA0080
- Availability: 6 pcs
- ID: 402178
Fast delivery
| Main | |
| Built-in display | No |
| Burner lighter | Button |
| Castor wheels | Yes |
| Control type | Rotary |
| Cooking zone 1 power | 2500 W |
| Cooking zone 2 power | 2500 W |
| Depth | 440 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Grate type | Steel |
| Heat source | Gas |
| Height | 1000 mm |
| Legs | Yes |
| Lid | Yes |
| Number of cooking zones | 2 zone(s) |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| product colour | Black, Silver |
| Shelves | Yes |
| Thermometer | No |
| Type | Barbecue |
| weight | 9 kg |
| Width | 980 mm |
