Folding grill suitcase 45x30x35 cm Maestro MR-1011
- In Stock
- 26.67€
- Ex Tax: 21.51€
- Brand: MEO
- Model: 4820177149304
- Product Code: MR-1011
- Availability: 39 pcs
- ID: 314636
Fast delivery
| Main | |
| Adjustable thermostat | No |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Castor wheels | No |
| Cooking surface coating | Chromed |
| Cooking surface shape | Rectangular |
| Depth | 450 mm |
| Folding design | Yes |
| Grate type | Metal |
| Heat source | Carbon |
| Height | 350 mm |
| Housing material | Metal |
| Lid | No |
| product colour | Black |
| Top surface type | Grate |
| Type | Barbecue |
| Width | 300 mm |
