Ravanson GO-4 13.3 kW gas barbecue
- In Stock
- 214.72€
- Ex Tax: 173.16€
Monthly payment from: 9.38 EUR
- Brand: RAV
- Model: 5902230900738
- Product Code: GO-4
- Availability: 6 pcs
- ID: 397226
Fast delivery
| Main | |
| Built-in display | No |
| Burner lighter | In the knob |
| Castor wheels | Yes |
| Control type | Rotary |
| Cooking surface shape | Rectangular |
| Cooking zone 1 power | 3000 W |
| Cooking zone 2 power | 3000 W |
| Cooking zone 3 power | 3000 W |
| Cooking zone 4 power | 3000 W |
| Depth | 440 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Grate type | Cast iron |
| Grill surface size (W x D) | 640 x 400 mm |
| Heat source | Gas |
| Height | 1000 mm |
| Height of the barbecue area | 840 mm |
| Legs | Yes |
| Lid | Yes |
| Lid features | Hinged lid |
| Material | Sheet metal, Steel |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| product colour | Black, Silver |
| Shelves | Yes |
| Side burner power | 4000 W |
| Side burners quantity | 1 |
| Thermometer | Yes |
| Type | Barbecue |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not touch hot surfaces during use. |
| weight | 27 kg |
| Width | 1220 mm |
