1-burner gas barbecue eesa BBQ 1000
- In Stock
- 118.83€
- Ex Tax: 95.83€
- Brand: TSA
- Model: 5901890062480
- Product Code: TSA0150
- Availability: 6 pcs
- ID: 341844
Fast delivery
| Main | |
| Built-in display | No |
| Burner lighter | Button |
| Castor wheels | Yes |
| Control type | Rotary |
| Cooking zone 1 power | 3600 W |
| Depth | 470 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Grate type | Steel |
| Heat source | Gas |
| Height | 1035 mm |
| Legs | Yes |
| Lid | Yes |
| Number of cooking zones | 1 zone(s) |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| product colour | Silver, Black |
| Shelves | Yes |
| Thermometer | No |
| Type | Barbecue |
| weight | 10.7 kg |
| Width | 990 mm |
