DEFENZO LINEO AC11 5M
- In Stock
- 91.72€
- Ex Tax: 73.97€
- Brand: DFE
- Model: 5907731319287
- Product Code: DEF1025
- Availability: 4 pcs
- ID: 392885
Fast delivery
| Main | |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| Cable length | 5 m |
| Input voltage | 380 - 420 V |
| International Protection (IP) code | IP55 |
| Operating temperature (T-T) | -30 - 50 °C |
| Power | 11000 W |
| product colour | Black |
| Specific features | For outdoor and indoor using |
| Vehicle connection | Type 2 |
| Warnings | Store the cable in a dry place., Avoid exposing the cable to excessive heat or fire., Ensure the cable is properly connected before charging. |
| Warranty period | 2 year(s) |
| weight | 8.9 g |
