Defenzo Spiro AC22 7 m – car charging cable
- In Stock
- 130.52€
- Ex Tax: 105.26€
- Brand: DFE
- Model: 5907731319386
- Product Code: DEF1035
- Availability: 3 pcs
- ID: 397510
Fast delivery
| Main | |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| Cable length | 7 m |
| Input voltage | 380 - 420 V |
| International Protection (IP) code | IP55 |
| Operating temperature (T-T) | -30 - 50 °C |
| Power | 22000 W |
| product colour | Black |
| Specific features | For outdoor and indoor using |
| Vehicle connection | Type 2 |
| Warnings | Avoid exposing the cable to excessive heat or fire., Ensure the cable is properly connected before charging., Store the cable in a dry place. |
| Warranty period | 2 year(s) |
| weight | 3 kg |
