Foam sleeping mat Exped Flex 1,5R LW
- In Stock
- 36.07€
- Ex Tax: 29.09€
- Brand: EXD
- Model: 7640423641171
- Product Code: 7640423641171
- Availability: 3 pcs
- ID: 397535
Fast delivery
| Main | |
| Folding design | Yes |
| Height | 18 mm |
| Length | 1970 mm |
| Material | Foam |
| product colour | Green |
| Product size | Large |
| product type | Tourist mat |
| Shape | Rectangle |
| Type | Single mattress |
| Warnings | Store in a dry place, away from direct heat., Use in accordance with the manufacturer's instructions. |
| weight | 475 g |
| Width | 650 mm |
