Foam sleeping mat Exped Flex 3R M
- In Stock
- 40.11€
- Ex Tax: 32.35€
- Brand: EXD
- Model: 7640423640754
- Product Code: 7640423640754
- Availability: 1 pcs
- ID: 397536
Fast delivery
| Main | |
| Folding design | Yes |
| Height | 31 mm |
| Length | 185 cm |
| Material | Foam |
| product colour | Orange |
| Product size | M |
| product type | Tourist mat |
| Shape | Rectangle |
| Type | Single mattress |
| Warnings | Store in a dry place, away from direct heat., Use in accordance with the manufacturer's instructions. |
| weight | 515 g |
| Width | 520 mm |
