Sea To Summit Comfort Deluxe 2010 mm 1150 mm Blue
- In Stock
- 240.03€
- Ex Tax: 193.57€
Monthly payment from: 10.49 EUR
- Brand: SSU
- Model: 9327868139736
- Product Code: ASM2065-01361608
- Availability: 10 pcs
- ID: 362220
Fast delivery
| Main | |
| Easy to fold | Yes |
| Length | 1150 mm |
| Material | Polyester |
| Number of persons | 1 person(s) |
| package depth | 650 mm |
| package width | 325 mm |
| product colour | Blue |
| Self inflating valve | Yes |
| Warranty period | 5 year(s) |
| weight | 3.65 kg |
| Width | 2010 mm |
