Sea To Summit UltraLight Mat 640 mm 2010 mm Yellow
- In Stock
- 91.69€
- Ex Tax: 73.94€
- Brand: SSU
- Model: 9327868084845
- Product Code: AMUL/UNI/L
- Availability: 1 pcs
- ID: 357992
Fast delivery
| Main | |
| Easy to fold | Yes |
| Height | 50 mm |
| Length | 2010 mm |
| Material | Nylon, Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Number of persons | 1 person(s) |
| product colour | Yellow |
| Self inflating valve | Yes |
| Waterproof | Yes |
| weight | 495 g |
| Width | 640 mm |
