Self-inflating mat SEA TO SUMMIT Comfort Deluxe Mat Rain Forest
- In Stock
- 274.47€
- Ex Tax: 221.35€
Monthly payment from: 11.99 EUR
- Brand: SSU
- Model: 9327868168415
- Product Code: STS002905/DBL
- Availability: 7 pcs
- ID: 397529
Fast delivery
| Main | |
| Easy to fold | Yes |
| Length | 1980 mm |
| Material | TPU lamination, 30D Polyester, 75D Polyester |
| Number of persons | 2 person(s) |
| product colour | Turquoise |
| Repair kit included | Yes |
| Thickness | 10 cm |
| Warnings | Do not use sharp tools near the mattress., Keep away from fire and heat sources., Store in a dry place, away from moisture. |
| weight | 4 kg |
| Width | 1320 mm |
