Cocoon HS111-UL hammock Hanging hammock 1 person(s) Nylon Olive
- In Stock
- 78.64€
- Ex Tax: 63.42€
- Brand: CO4
- Model: 799696116026
- Product Code: HS111-UL
- Availability: 5 pcs
- ID: 397238
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 1480 mm |
| Foldable | Yes |
| Material | Nylon |
| Maximum washing temperature | 30 °C |
| Maximum weight capacity | 140 kg |
| Number of persons | 1 person(s) |
| product colour | Olive |
| Tent | No |
| Type | Hanging hammock |
| Washable | Yes |
| Washing type | Machine wash |
| weight | 240 g |
| Width | 3250 mm |
