Cocoon HS114 hammock Hanging hammock 1 person(s) Nylon Blue
- In Stock
- 52.75€
- Ex Tax: 42.54€
- Brand: CO4
- Model: 799696116071
- Product Code: HS114
- Availability: 3 pcs
- ID: 397239
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 1500 mm |
| Foldable | Yes |
| Material | Nylon |
| Maximum washing temperature | 30 °C |
| Maximum weight capacity | 180 kg |
| Number of persons | 1 person(s) |
| product colour | Blue |
| Tent | No |
| Type | Hanging hammock |
| Washable | Yes |
| Washing type | Machine wash |
| weight | 350 g |
| Width | 2850 mm |
