Cocoon ST67 sleeping bag Adult Semi-rectangular sleeping bag Silk Multicolour
- In Stock
- 88.44€
- Ex Tax: 71.32€
- Brand: CO4
- Model: 799696102463
- Product Code: ST67
- Availability: 13 pcs
- ID: 397286
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 900 mm |
| Material | Silk |
| package height | 65 mm |
| package width | 145 mm |
| Yes | |
| product colour | Multicolour |
| quantity | 1 |
| Recommended age group | Adult |
| Season | Summer |
| Type | Semi-rectangular sleeping bag |
| weight | 160 g |
| Width | 2200 mm |
