Cocoon ST70 sleeping bag Adult Rectangular sleeping bag Silk Olive
- In Stock
- 83.77€
- Ex Tax: 67.56€
- Brand: CO4
- Model: 799696102166
- Product Code: ST70
- Availability: 1 pcs
- ID: 397301
Fast delivery
| Main | |
| Height | 2200 mm |
| Material | Silk |
| package height | 65 mm |
| package width | 145 mm |
| Yes | |
| product colour | Olive |
| quantity | 1 |
| Recommended age group | Adult |
| Type | Rectangular sleeping bag |
| weight | 160 g |
| Width | 900 mm |
