Cocoon ST40 sleeping bag Adult Rectangular sleeping bag Silk Brown
- In Stock
- 79.06€
- Ex Tax: 63.76€
- Brand: CO4
- Model: 799696102043
- Product Code: ST40
- Availability: 6 pcs
- ID: 397296
Fast delivery
| Main | |
| Height | 2200 mm |
| Material | Silk |
| package height | 65 mm |
| package width | 145 mm |
| Yes | |
| product colour | Bronze |
| quantity | 1 |
| Recommended age group | Adult |
| Type | Rectangular sleeping bag |
| weight | 160 g |
| Width | 900 mm |
