Cocoon TravelSheet Coupler Silk/Cotton Sleeping Bag Liner with Two-Way Zipper, Natural
- In Stock
- 81.21€
- Ex Tax: 65.49€
- Brand: CO4
- Model: 799696103088
- Product Code: SCT30-C
- Availability: 2 pcs
- ID: 397295
Fast delivery
| Main | |
| Height | 2200 mm |
| Material | Silk |
| package height | 165 mm |
| package width | 85 mm |
| Yes | |
| Pockets quantity | 1 pockets |
| product colour | White |
| Type | Rectangular sleeping bag |
| weight | 290 g |
| Width | 900 mm |
