Pillow SEA TO SUMMIT Aeros Premium Traveller Magenta
- In Stock
- 41.38€
- Ex Tax: 33.37€
- Brand: SSU
- Model: 9327868138197
- Product Code: APILPREMYHAMG
- Availability: 9 pcs
- ID: 358041
Fast delivery
| Main | |
| Best uses | Travel |
| Depth | 290 mm |
| Fastener type | Clip |
| Height | 110 mm |
| Inflatable | Yes |
| Material | TPU, Polyester |
| Pouch | Yes |
| product colour | Magenta |
| Proper use | Neck, nape |
| Recommended age group | Adults |
| weight | 93 g |
| Width | 390 mm |
