Concept SO2080 food dehydrator White 260 W
- In Stock
- 54.45€
- Ex Tax: 43.91€
- Brand: CNC
- Model: 8595631012147
- Product Code: SO2080
- Availability: 47 pcs
- ID: 401040
Fast delivery
| Main | |
| AC input voltage | 230-240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Grate diameter | 25 cm |
| Housing material | Plastic |
| Integrated timer | Yes |
| Number of trays | 6 |
| Power | 260 W |
| product colour | White |
