Crock-Pot CSC112X 6.5-litre slow cooker (silver)
- In Stock
- 97.58€
- Ex Tax: 78.69€
- Brand: CRP
- Model: 5060569674864
- Product Code: CSC112X
- Availability: 19 pcs
- ID: 402117
Fast delivery
| Main | |
| AC input voltage | 220 - 230 V |
| Automatic keep warm | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Capacity | 6.5 L |
| Control type | Touch |
| Cover material | Glass |
| Depth | 420 mm |
| DFU / User manual | Yes |
| Dishwasher proof accessories | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Display type | Digital |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Height | 260 mm |
| Lid included | Yes |
| Number of persons | 8 person(s) |
| Package type | Box |
| Power consumption (typical) | 220 W |
| product colour | Silver |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Safe to use | Y |
| weight | 3.1 kg |
| Width | 305 mm |
