FoodSaver VS1199X manual vacuum sealer
- In Stock
- 66.77€
- Ex Tax: 53.85€
- Brand: FSA
- Model: 5060569673713
- Product Code: VS1199X
- Availability: 10 pcs
- ID: 402105
Fast delivery
| Main | |
| Control type | Button |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Height | 103 mm |
| Length | 48 mm |
| Material | Technopolymer |
| Package contents | Charging station, User manual |
| Package dimensions (W x D x H) | 220 x 155 x 200 mm |
| Power | 2,5 W |
| product colour | Black |
| Safe to use | Y |
| Warnings | Keep out of the reach of children to prevent accidental use or injury. |
| weight | 0.5 kg |
| Width | 48 mm |
