Taurus Flow ice cream maker
- In Stock
- 245.82€
- Ex Tax: 198.24€
Monthly payment from: 10.74 EUR
- Brand: TAU
- Model: 8414234690012
- Product Code: 969001000
- Availability: 1 pcs
- ID: 401018
Fast delivery
| Main | |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| AC input voltage | 220 -240 V |
| Appliance placement | Freestanding |
| Auto power off | Yes |
| Dishwasher proof | Yes |
| Height | 420 mm |
| Motor power | 200 W |
| Number of programs | 6 |
| product colour | Black |
| Ready alarm | Yes |
| Self-cleaning | Yes |
| Total capacity | 2,6 l |
| Warnings | Do not use the device near flammable materials., The appliance heats up during operation. Take care to avoid burns., Do not leave the appliance switched on unattended. |
| Width | 205 mm |
