Stone & Facade Cleaner KARCHER RM 611 1l (6.296-227.0)
- In Stock
- 23.34€
- Ex Tax: 18.82€
- Brand: KAR
- Model: 4066529109972
- Product Code: 6.296-227.0
- Availability: 17 pcs
- ID: 400990
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 100 mm |
| Dispenser type | Bottle |
| Height | 215 mm |
| package weight | 1.2 kg |
| Substance | Liquid (ready to use) |
| Suitable for cleaning | Stone & Facade |
| Suitable for outdoor use | Yes |
| Volume | 1000 ml |
| weight | 1 kg |
| Width | 100 mm |
