Attachment - slow juicer KENWOOD KAX720PL
- In Stock
- 112.03€
- Ex Tax: 90.35€
- Brand: KNW
- Model: 5011423197517
- Product Code: KAX720PL
- Availability: 45 pcs
- ID: 353081
Fast delivery
| Main | |
| Brand compatibility | Kenwood |
| Depth | 270 mm |
| Device lock | Yes |
| Drip/spout adjustment | Yes |
| Height | 270 mm |
| Housing material | Plastic |
| Juice container | Yes |
| Juice container capacity | 0.4 L |
| package weight | 3 kg |
| product colour | Grey |
| Width | 220 mm |
