FoodSaver FFS005X vacuum sealer 0.5 mbar Black, Stainless steel
- In Stock
- 138.89€
- Ex Tax: 112.01€
- Brand: FSA
- Model: 5011773058070
- Product Code: FFS005x
- Availability: 35 pcs
- ID: 308277
Fast delivery
| Main | |
| Control type | Buttons |
| Depth | 220 mm |
| Height | 100 mm |
| Power | 140 W |
| product colour | Black, Stainless steel |
| quantity | 1 |
| Vacuum | 0.5 mbar |
| weight | 2.5 kg |
| Width | 410 mm |
