FoodSaver Vacuum sealer VS0290X
- In Stock
- 72.07€
- Ex Tax: 58.12€
- Brand: FSA
- Model: 5060853630064
- Product Code: VS0290X
- Availability: 2 pcs
- ID: 308282
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 90 mm |
| Height | 70 mm |
| Maximum working width | 28 cm |
| Number of vacuum bags | 5 |
| Power | 80 W |
| product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| weight | 1 kg |
| Width | 375 mm |
